Seksuolog

Psychoterapia indywidualna
Marzec 17, 2012
Choroba afektywna dwubiegunowa
Marzec 17, 2012

Udzielamy wszechstronnej pomocy oraz konsultacji seksuologicznych. Prowadzimy kompleksową terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym nastawionym na znalezienie i usunięcie określonego problemu – niezależnie od płci, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej oraz wieku. Ponad to zajmujemy się edukacją seksualną dzieci, młodzieży i wszystkich zainteresowanych.

Seksualność – wrodzony atrybut człowieka – sprawia, że na każdym etapie życia można podejmować nowe związane z nią wyzwania, cieszyć się jej nowymi aspektami i przyjmować wynikające z niej ograniczenia.

Bycie seksownym seniorem nie jest trudne, jeśli tylko odrzucimy wszelkie stereotypy będące barierą w udanym życiu erotycznym – zmienimy sposób myślenia i postępowania, będziemy mogli doświadczyć w pełni udanego i satysfakcjonującego seksu bez względu na upływający czas i opinie innych. Należy zadecydować, że będziemy czerpać radość z seksu, tak długo, jak mamy na to ochotę. W końcu nasza seksualność ma swój początek w mózgu.

Od kilku lat systematycznie rośnie zainteresowanie możliwością poprawy jakości swojego życia seksualnego. Zaburzenia seksualne nie są jedynie problemem danej osoby, mają one również znaczący wpływ na relacje partnerskie, trwałość i harmonię związku, relacje społeczne oraz funkcjonowanie w roli zawodowej i społecznej, również w dużej mierze są podstawą samooceny roli męskiej i kobiecej.

Problemy seksualne są często spotykane – powszechne. To nic dziwnego, czy wstydliwego.

Wiele kobiet ma problem z osiąganiem orgazmu, 1,5 miliona mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji z czego 90% z powodów psychogennych.

Nieleczone mogą doprowadzić do trwałego pogorszenia jakości życia seksualnego, obniżenia samooceny, depresji, zaburzeń nerwicowych, a w konsekwencji rozpadu związku.

Jest o co walczyć!

Możemy i potrafimy pomóc – Stawką jest udane życie seksualne.

[learn_more caption=”Informacje o placówkach”]

Seksuolog Warszawa

 

ul. Garibaldiego 4 (przy Rondzie Wiatraczna) Praga Południe

Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 (Solidarności róg Towarowej) Centrum / Wola

ul. Sandomierska 18 lok. 2 (Puławska róg Rakowieckiej) Centrum /Mokotów

ul. Śmiała 22 (przy METRO Dworzec Gdański) Żoliborz

ul. Rembielińska 20 lok. 157 (budynek Galerii Rembielińska) Targówek

ul. Cmentarna 17 (blisko Ronda Żaba) – Terapeutyczny Punkt Przedszkolny PROMITIS

 

Zapraszamy do odwiedzenia działu  kontakt w celu zapoznania się z wolnymi terminami konsultacji, które prowadzi specjalista seksuolog Warszawa !

————————————————————

Posiadamy również placówki w miastach:

Kraków

ul. Grottgera 1 lok. 3

ul. Dobczycka 20 (Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny)

Wrocław

ul. Kościuszki 108 a lok.11

ul. Kryniczna 37 (Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny)

[/learn_more]

Komentarze są wyłączone.

Kontakt