Psychoterapia dorosłych

Korzyści i efekty terapii EEG biofeedback
Marzec 17, 2012
Zaburzenia odżywiania
Marzec 17, 2012

Jeszcze do niedawna problemy związane z psychiką były powodem stygmatyzacji społecznej – dziś kiedy wiele osób ze świata kultury i sztuki, artystów i celebrytów mówi głośno o swojej walce z uzależnieniem, depresją czy anoreksją, wizyta u psychoterapeuty przestała być tematem tabu, a stała się naturalnym krokiem do rozwiązania wielu dręczących problemów.

Psychoterapia pomaga w leczeniu wielu zaburzeń i problemów takich, jak m.in.: depresja, nerwice, fobie, stress, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania – jak anoreksja, bulimia czy uzależnienia – alkoholizm, uzależnienia od leków, substancji psychoaktywnych, hazardu, seksu etc.

Psychoterapia także skierowana jest do tych osób, które czują, że ich dotychczasowe zachowania czy relacje nie są satysfakcjonujące. Ich problem nie jest konkretny, ale czują że pojawiają się sytuacje, z którymi trudno jest im się uporać.

Liczba dolegliwości w których jesteśmy w stanie pomóc Państwu jest długa i obejmuje zarówno problemy związane z naturalnym cyklem życia człowieka, jak depresja poporodowa, czy menopauza, jak i te powstałe w wyniku trudnych doświadczeń jak kłopoty w związkach partnerskich, problemy seksualne, ciężka choroba, śmierć osoby bliskiej, utrata pracy czy chroniczne zmęczenie.

Jeśli ktoś z Państwa ma wątpliwości co do tego, czy to co czuje, myśli i przeżywa jest oznaką normalnych i adekwatnych emocji i zachowań, czy też może poza te ramy wykracza, zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu znaleźć najlepsze dla Was rozwiązanie.

Komentarze są wyłączone.

Kontakt