Brak akceptacji orientacji seksualnej

Terapia partnerska i małżeńska
Marzec 17, 2012
Terapia ofiar przemocy seksualnej
Marzec 17, 2012

Masz trudności z zaakceptowaniem swojej orientacji? A może nie do końca wiesz jaka ona jest i nie masz o tym z kim porozmawiać? Planujesz coming out ale obawiasz się, jak zareaguje Twoja rodzina i znajomi? Właśnie się ujawniłeś i nie wiesz co dalej? Spotykasz się z nietolerancją rówieśników, znajomych, współpracowników? A może jesteś rodzicem i podejrzewasz, że Twoja córka jest lesbijką albo syn gejem? Masz wątpliwości co to oznacza i jak się zachować w takiej sytuacji?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy pomoc psychologiczną skierowaną specjalnie do osób homoseksualnych, biseksualnych, aseksualnych oraz ich rodzin. Spotkasz się u nas z przyjaznym przyjęciem i rozumieniem tematyki orientacji seksualnych. Jeśli chcesz podzielić się wątpliwościami, szukasz wsparcia lub porady w trudnej sytuacji życiowej, dręczą Cię różne pytania albo po prostu potrzebujesz coś komuś o sobie wreszcie powiedzieć ? czekamy właśnie na Ciebie.

:Nie można mówić o zachowaniach normalnych czy naturalnych, są tylko granice wolności i stopnia jej zewnętrznego ograniczania, jest granica tolerancji i jej braku” (Kazimierz Imieliński)

Komentarze są wyłączone.

Kontakt